امروز :
جمعه ۳۱ خرداد ۱۳۹۸
::
18 شوال 1440
::
Jun-21-2019

ایرانیوز

بازتاب آخرین اخبار ایران و جهان

( منابع : خبرگزاری ها و سایت های معتبر ) درباره ما - تماس با ما - Webmaster

جدیدترین عناوین گروه ها :

استقلال شانس زیادی برای قهرمانی دارد/ پیشنهاد نفت 30 درصد کمتر از فصل قبل بود

استقلال شانس زیادی برای قهرمانی دارد/ پیشنهاد نفت 30 درصد کمتر از فصل قبل بود

ملی‌پوش دوومیدانی استقلال گفت: تیم ما با توجه به عملکردی که داشته شانس زیادی برای قهرمانی در لیگ دارد.

رضا قاسمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درمورد حضورش در تیم دو و میدانی استقلال و برگزاری دو مرحله از لیگ اظهار داشت: در دو مرحله اول همه بچه‌ها خیلی خوب کار کردند و توانستیم تا اختلاف بسیار کمی در رده دوم قرار بگیریم و این شانس را داریم که در مرحله سوم با عملکرد خوب بتوانیم استقلال را به عنوان قهرمانی برسانیم.

وی‌ ادامه داد: به هر حال حضور در لیگ یک منبع درآمد است و من هم به همین دلیل حضور پیدا کردم. باشگاه نفت متأسفانه پیشنهاد‌ش این بود که مسئولان گفتند قراردادتان نسبت به فصل گذشته ۳۰ درصد کمتر است و با این شرایط نمی‌توانستیم این تیم را انتخاب کنم.

خوشبختانه استقلال در این فصل حضور پیدا کرده و فکر می‌کنم با امتیازاتی که جمع‌آوری می‌کنم قراردادم از فصل گذشته هم ۳۰ درصد بیشتر می‌شود.

ملی‌پوش دو و میدانی عنوان کرد: حضور استقلال به رونق لیگ خیلی کمک می‌کند و اگر بتوانیم این تیم را به قهرمانی برسانی در سال‌های آینده وضعیت باشگاه‌داری در دو و میدانی بهتر خواهد شد. امسال با توجه به حضور ۴ تیم قدرتمند استقلال، آسان‌پرداخت، ذوب‌آهن و نفت تهران رقابت‌ها حساس و نزدیک شده است. امیدوارم هر سال همین‌طور باشد.

قاسمی با اشاره به ضعف داوری‌ها در لیگ گفت: متأسفانه داورهای خط اصلا حواسشان به برگزاری مسابقه نیست. چندین بار دیدم دوندگانی خط‌های خود را عوض می‌کردند و حتی روی خط می‌دویدند اما داوران توجهی به آن نمی‌کردند. این از اشکالات لیگ است و من هم به آن اعتراض کردم، امیدوارم در مرحله سوم این مشکل برطرف شود. در ماده ۵۰۰۰ متر حسین کیهانی را حذف کردند اما در ۲۰۰ متر که خیلی سرعت ملاک است بارها شاهد تخلف از سوی دوندگان بودیم، اما داوران ندیدند.

انتهای پیام/ک

مشاهده نظرات

منبع : خبرگزاری فارس

فیلم های ورزشی