امروز :
دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۸
::
19 رجب 1440
::
Mar-25-2019

ایرانیوز

بازتاب آخرین اخبار ایران و جهان

( منابع : خبرگزاری ها و سایت های معتبر ) درباره ما - تماس با ما - Webmaster

جدیدترین عناوین گروه ها :

مرندی: دنبال خوشرنگ‌ترین مدال هستیم/ مردم ما را درک می‌کنند

مرندی: دنبال خوشرنگ‌ترین مدال هستیم/ مردم ما را درک می‌کنند

لیبروی تیم ملی والیبال ایران گفت: در بازی‌های آسیایی جاکارتا به دنبال خوشرنگ‌ترین مدال هستیم.

مهدی مرندی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درمورد شرایط تیم ملی والیبال ایران برای حضور در بازی‌های آسیایی جاکارتا اظهار داشت: تمرینات منظمی را زیر نظر کادر فنی سپری می‌کنیم. برنامه‌های کادر فنی برای آماده‌سازی ملی‌پوشان بسیار دقیق است و رفته‌رفته به اوج خواهیم رسید.

وی ادامه داد: ما مسابقات سخت و فشرده‌ای را در لیگ ملت‌ها داشتیم و پس از آن هم بازیکنان حدود سه هفته فرصت داشتند تا استراحت کنند. پس از آن دوباره دور هم جمع شدیم و حالا خود را برای حضور در بازی‌های آسیایی آماده می‌کنیم. باید به گونه‌ای برنامه‌ریزی کنیم که در مسابقات قهرمانی جهان هم در اوج باشیم.

 

لیبروی تیم ملی والیبال ایران عنوان کرد: توقع مردم و مسئولان از والیبال بالا است. می‌دانیم که آنها از ما در بازی‌های آسیایی طلا می‌خواهند و ما هم تمام تلاش خود را به کار می‌گیریم تا خوشرنگ‌ترین مدال را کسب کنیم. با کسب عنوان قهرمانی هم دل مردم را شاد می‌کنیم و هم خواسته مسئولان از والیبال محقق خواهد شد.

مرندی ادامه داد: مردم به خوبی می‌دانند که بازیکنان شرایط سختی در لیگ ملت‌ها داشتند. آنها همیشه ما را درک می‌کنند و خوشحالم که دست از حمایت برنمی‌دارند. از مردم می‌خواهم ما را برای مسابقات پیش‌رو دعا کنند تا بتوانیم دست پر به ایران بازگردیم. ما باید از بازی‌های آسیایی استفاده کنیم تا در قهرمانی جهان عملکرد خوبی داشته باشیم.

انتهای پیام/

 

مشاهده نظرات

منبع : خبرگزاری فارس

فیلم های ورزشی