امروز :
دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶
::
4 جماد ثاني 1439
::
Feb-19-2018

ایرانیوز

بازتاب آخرین اخبار ایران و جهان

( منابع : خبرگزاری ها و سایت های معتبر ) درباره ما - تماس با ما - Webmaster

جدیدترین عناوین گروه ها :

رونمایی از دومین کتاب ملی مد و لباس ایران در جشنواره فجر

رونمایی از دومین کتاب ملی مد و لباس ایران در جشنواره فجر

دومین کتاب ملی مد ولباس ایران با رویکردی جدید و کاربردی‌ در حاشیه هفتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر رونمایی می‌شود.

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری فارس، یوسف خزایی، مدیر مسئول موسسه مد و لباس ققنوس با اعلام خبر رونمایی از دومین کتاب ملی مد و لباس ایران بیان کرد: این کتاب با رویکردی جدید وکاربردی‌ در حاشیه هفتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر رونمایی می‌شود.

خزائی با تقدیر از نگاه ویژه کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور به موضوع تدوین کتاب ملی مد و لباس تصریح کرد: مد و لباس به عنوان یکی از بسترهای فرهنگی و اقتصادی از موضوعاتی است که با وجود تنظیم  قانون جامع ساماندهی مد و لباس کشور توسط مجلس شورای اسلامی واجرای آن توسط دولت خدمتگزار، متاسفانه بعد از گذشت چند سال هنوز هم  به صورت جدی مورد توجه بسیاری از نهادها، سازمان‌ها و وزارت خانه‌های مرتبط وموظف شده در قانون نیست ومتاسفانه شاهد کم کاری وبی توجهی در این خصوص هستیم .

وی افزود: در چنین شرایطی موسسه هنری مد و لباس ققنوس تحت نظارت کار گروه ساماندهی مد و لباس کشور با رصد میدانی هنر و صنعت پوشاک ایران و در راستای بستر سازی، آینده نگری علمی وهنری، برقراری ارتباط داخلی وبین المللی و پاسخگویی به نیازهای جامعه هنر و صنعت پوشاک ایران مشغول فعالیت در زمینه تدوین دومین کتاب ملی مد و لباس ایران است.

خزائی در خاتمه بیان کرد: معرفی توانمندی‌های صنعت پوشاک در سه بخش اصلی طراحان، تولید کنندگان و توزیع کنندگان و صنایع مرتبط با مد ولباس و با هدف حفظ و تقویت فرهنگ و هویت ایرانی، هدایت بازار تولید و عرضه محصولات براساس طرح و الگوی های داخلی در قالب اقتصاد مقاومتی در جهت ترغیب و تشویق آحاد مردم به استفاده از محصولات و تولیدات داخلی از جمله اهداف تألیف و تدوین دومین کتاب ملی مد و لباس ایران است.

هفتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر، به همت کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور از ششم تا سیزدهم اسفندماه  96 همزمان در تهران و چندین استان کشور برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

 

مشاهده نظرات

منبع : خبرگزاری فارس

فیلم های حوادث