امروز :
چهارشنبه ۲ آبان ۱۳۹۷
::
14 صفر 1440
::
Oct-24-2018

ایرانیوز

بازتاب آخرین اخبار ایران و جهان

( منابع : خبرگزاری ها و سایت های معتبر ) درباره ما - تماس با ما - Webmaster

جدیدترین عناوین گروه ها :

نیروهای طرحی در مراکز توانبخشی به کار گرفته شوند

نیروهای طرحی در مراکز توانبخشی به کار گرفته شوند

معاون توانبخشی آسایشگاه کهریزک گفت: بهتر است دولت از نیروهای طرحی یا سربازهای امریه در مراکز توانبخشی و نگهداری معلولان استفاده کند.

حمیده پورفهیم در گفت‌ وگو با خبرنگار شهری و رفاهی خبرگزاری فارس گفت: زندگی توأم با رفاه و آسایش حق همه معلولان است که بخش قابل توجهی از جمعیت کشور را به خود اختصاص داده اند.

وی افزود: همه این سازماندهی بزرگ که امروز در کهریزک شاهد و ناظر آن هستیم، به دلیل حضور معلولان و سالخوردگان جامعه است و ما به نمایندگی از مردم به انها خدمت می کنیم.

معاون توانبخشی آسایشگاه کهریزک گفت: در حال حاضر بیش از 650 نفر از ساکنان کهریزک را افراد دارای انواع معلولیت های جسمی_ حرکتی تشکیل می‌دهند.

وی ادامه داد: این معلولان توانمند و با انگیزه روزانه با حضور در 37 کارگاه هنری، به تولید انواع محصولات هنری و مایحتاج مورد نیاز خانه بزرگ خود مشغول هستند.

پور فهیم گفت: بهتر است دولت از نیروهای طرحی یا سربازهای امریه در مراکز توانبخشی و نگهداری معلولان استفاده کند این کار در گذشته انجام می شد تا این افراد به مرور تخصص لازم را کسب کنند و اشتغال آنها هم ایجاد شود.

معاون توانبخشی آسایشگاه کهریزک گفت: از طرفی به افرادی که داوطلبانه به امور کمک به معلولان و کارهای خیرخواهانه مشارکت دارند بهتر است تخفیف‌های مالیاتی هم داده شود.

انتهای پیام/

مشاهده نظرات

منبع : خبرگزاری فارس

فیلم های حوادث