امروز :
یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸
::
13 شوال 1440
::
Jun-16-2019

ایرانیوز

بازتاب آخرین اخبار ایران و جهان

( منابع : خبرگزاری ها و سایت های معتبر ) درباره ما - تماس با ما - Webmaster

جدیدترین عناوین گروه ها :

افتتاح ۶۷ پروژه آموزشی و ورزشی در قالب ۷۷۵ کلاس درس از امروز

افتتاح ۶۷ پروژه آموزشی و ورزشی در قالب ۷۷۵ کلاس درس از امروز

مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران گفت: همزمان با شروع سال تحصيلي جديد، ٦٧ پروژه آموزشی، پرورشی و ورزشی نوساز در قالب ٧٧٥ كلاس درس آماده و برای حضور دانش‌آموزان مهیا شد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری فارس، علی شهری مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران به مناسبت آغاز سال تحصیلی 98-97 که هم‌زمان با ایام سوگواری اباعبدالله الحسین (ع) و هفته دفاع مقدس است طی پیامی اعلام کرد: اکنون که طلیعه آغاز سال تحصیلی جدید برای دانش‌آموزان آغاز شده است، با مجموعه‌ای سرشار از برنامه‌های جدید و فعالیت‌های عمرانی، در جهت توسعه فضاهای آموزشی در استان تهران گام برمی‌داریم و به حول و قوه الهی، این طرح‌ها و برنامه‌ها با همت، عزم و تلاش مجموعه نوسازی مدارس در جهت بهبود فضاهای آموزشی و پرورشی و ارتقای نظام تعلیم و تربیت خواهد بود.

در نخستین روز از ماه مهر، با نهایت مسرت آغاز سال تحصیلی جدید را خدمت دانش‌آموزان، فرهنگیان و تمام مردم ایران تبریک عرض کرده و برای آینده سازان این مرز و بوم آرزوی موفقیت و سربلندی دارم.
در این پیام آمده است: مجموعه اداره کل نوسازی مدارس استان تهران، همزمان با شروع سال تحصیلی جدید ٦٧ پروژه آموزشی، پرورشی و ورزشی نوساز را در قالب ٧٧٥ کلاس درس آماده و برای حضور دانش‌آموزان مهیا کرده است.
ذکر این نکته مهم است که تهران به عنوان یکی از کم برخوردارترین استان‌های کشور به لحاظ فضاهای آموزشی است و با همت دولت، خیرین مدرسه ساز و دیگر نهادها در جهت بهبود این فضاهای آموزشی از هیچ کوششی فروگذار نخواهیم بود.
این پیام می‌افزاید: در استان تهران اکنون حدود ٢٠٣ پروژه آموزشی در دست اجراست که در تلاش هستیم تا بتوانیم هرچه زودتر فضاهای آموزشی پایتخت جمهوری اسلامی ایران را توسعه و به شرایط مطلوبی برسانیم.
دانش‌آموزان و فرهنگیان عزیز، اداره کل نوسازی مدارس استان تهران با تمام ظرفیت در تمام ایام سال در کوشش است تا بتواند مدارس ایمن، نوساز و درخور شأن شما معلمان، آموزگاران و مربیان گرانقدر را فراهم کند تا بتوانید در فضایی آرام و دلنشین به تحصیل علم و دانش پرداخته و بیش از پیش بر تارک دانایی، ایمان و سپهر رهنمون گردانیم.

به گزارش فارس، آموزشگاه ٢١ کلاسه امید آینده همزمان با نخستین روز مهر٩٧ و با حضور مدیر کل نوسازی مدارس استان تهران و مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران افتتاح شد.

انتهای پیام/

مشاهده نظرات

منبع : خبرگزاری فارس

فیلم های حوادث