امروز :
سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸
::
15 شوال 1440
::
Jun-18-2019

ایرانیوز

بازتاب آخرین اخبار ایران و جهان

( منابع : خبرگزاری ها و سایت های معتبر ) درباره ما - تماس با ما - Webmaster

جدیدترین عناوین گروه ها :

وزارت بهداشت برای تامین دارو فکر جدی کند

وزارت بهداشت برای تامین دارو فکر جدی کند

رئیس جمعیت هلال احمر با اشاره به اینکه همه امکانات و بضاعت خود را جهت تأمین نیاز دارویی بیماران به کار گرفته‌ایم، گفت: مسئولان وزارت بهداشت و سندیکاهای دارویی باید وارد عمل شده و فکر جدی در این زمینه داشته باشند.

علی اصغر پیوندی در گفت‌وگو با خبرنگار سلامت خبرگزاری فارس، در مورد تمهیدات هلال‌احمر جهت پیشگیری از کمبود دارو در کشور اظهار داشت: هلال‌احمر وظیفه اصلی تأمین دارویی را ندارد ولی از قبل تمهیدات لازم را پیش‌بینی کرده و مقداری دارو و تجهیزات برای نیاز مردم ذخیره کرده‌ایم.

 رئیس جمعیت هلال‌احمر با اشاره به اینکه همه امکانات و بضاعت خود جهت تأمین نیاز بیماران به کار گرفته‌ایم، یادآور شد: تلاش‌ها را از قبل آغاز کرده و این مسئله ادامه خواهد داشت ولی باید توجه کرد که اقدامات ما جوابگوی همه نیازهای بیماران نخواهد بود.

وی گفت: لازم است مسئولان وزارت بهداشت و سندیکاهای دارویی وارد عمل شده و فکر جدی در این زمینه داشته باشند. ما نیز تلاش می‌کنیم در حد توان به کمک آنها بیاییم.

 رئیس جمعیت هلال‌احمر در پاسخ به اینکه هلال‌احمر یکی از زیرمجموعه‌های فدراسیون بین‌المللی صلیب‌سرخ است و آیا در تأمین دارو می‌تواند بهتر در زمینه تحریم‌ها عمل کند، گفت: صلیب‌سرخ همیشه از چنین موضوعاتی مستثنی است ولی برخی حرف‌هایی که می‌زنند با عملی که انجام می‌دهند در جهان متفاوت است.

وی بیان داشت: هلال‌احمر یک واحد امدادی و غیردولتی است که هر چند شاید کمتر از وزارت بهداشت تحریم‌ها بر ما کمتر اثر کند ولی با این حال مشکلات پیش‌رو خواهند بود.

انتهای پیام/

مشاهده نظرات

منبع : خبرگزاری فارس

فیلم های حوادث