امروز :
شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷
::
11 جماد ثاني 1440
::
Feb-16-2019

ایرانیوز

بازتاب آخرین اخبار ایران و جهان

( منابع : خبرگزاری ها و سایت های معتبر ) درباره ما - تماس با ما - Webmaster

جدیدترین عناوین گروه ها :

شرکت های داخلی نتوانستند تنوعی در تولیدات خود ایجاد کنند

شرکت های داخلی نتوانستند تنوعی در تولیدات خود ایجاد کنند

وزیر آموزش و پرورش درباره اقدامات آموزش و پرورش برای استفاده از کالای ایرانی اظهار کرد: موارد مصرفی در آموزش و پرورش بویژه در لوازم التحریر کم نیست اما متاسفانه شرکت های داخلی نتوانستند تنوعی در تولیدات خود ایجاد کنند.

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، سید محمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش در جمع خبرنگاران درباره اقدامات آموزش و پرورش برای استفاده از کالای ایرانی اظهار کرد: موارد مصرفی در آموزش و پرورش بویژه در لوازم التحریر کم نیست اما متاسفانه شرکت های داخلی نتوانستند تنوعی در تولیدات خود ایجاد کنند.

وی ادامه داد: کار گروهی در این زمینه تشکیل دادیم و در آینده نزدیک نمایشگاهی خواهیم داشت که اقلام ایرانی با محوریت لوازم التحریر به فروش می رسد.

بطحایی با بیان اینکه تاکید ما معرفی کالای ایرانی است، گفت: نمادهایی که در برخی اقلام مصرفی وارد می‌شود در انیمیشن های خارجی هست و خشونت و رفتارهای ضد تربیتی را ترویج می‌کند.

وی افزود: هدف اصلی از برگزاری این نمایشگاه‌ها حرکت در راستای شعار سال جاری است؛ در فرهنگ غنی ایرانی اسلامی الگوهای خوبی داریم که یکی از خاستگاه‌های آن لوازم التحریر است.
وزیر آموزش و پرورش ادامه داد: امید است تا قبل از مهر با تلاش صورت گرفته سهم استفاده از کالای ایرانی را افزایش دهیم.

ادامه دارد..

مشاهده نظرات

منبع : خبرگزاری فارس

فیلم های حوادث