امروز :
جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸
::
16 رجب 1440
::
Mar-22-2019

ایرانیوز

بازتاب آخرین اخبار ایران و جهان

( منابع : خبرگزاری ها و سایت های معتبر ) درباره ما - تماس با ما - Webmaster

جدیدترین عناوین گروه ها :

مردمی بودن جمعیت هلال احمر باید حفاظت شود

مردمی بودن جمعیت هلال احمر باید حفاظت شود

نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر با اشاره به اینکه جمعیت هلال احمر حلقه‌ای بین نیازمندان و توانمندان است، گفت: مردمی بودن سرمایه عظیمی در جمعیت هلال احمر است که همواره باید از آن حفاظت شود.

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام عبدالحسین معزی در مراسم تقدیر از جوانان، داوطلبان و امدادگران جمعیت هلال احمر اظهار داشت:‌ هلال احمر در راستای اصول داوطلبانه و اقداماتی گام برمی‌دارد که از آموزه‌های اسلام نشأت می‌گیرد و این اقدام نشان می‌دهد که این اهتمام در امور مسلمانان مرز نمی‌شناسد. 

وی با بیان اینکه تفاوتی بین انسانها نیست و هلال احمر در کنار مسلمانان سراسر جهان حضور دارد، افزود: داوطلبان به این معتقدند که انسان مخلوق خداست و این مزیت وجود دارد که خدمات داوطلبانه است، همچنین مردمی بودن هلال احمر سرمایه‌ای است که همواره باید از آن نگهداری شود. 

حجت‌الاسلام معزی گفت: هلال احمر در تمام حوادث حضور داشته و خداوند شاهد این مسئله است، همچنین این جمعیت حلقه‌ای بین دست توانمندان و نیازمندان محسوب می‌شود. 

نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر تأکید کرد: این جمعیت در کنار همه مسلمان‌ها و انسان‌ها حضور دارد و این تعهد وجود دارد که تفاوتی بین انسان‌ها نگذاریم. 

انتهای پیام/

مشاهده نظرات

منبع : خبرگزاری فارس

فیلم های حوادث