امروز :
چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶
::
6 جماد ثاني 1439
::
Feb-21-2018

ایرانیوز

بازتاب آخرین اخبار ایران و جهان

( منابع : خبرگزاری ها و سایت های معتبر ) درباره ما - تماس با ما - Webmaster

جدیدترین عناوین گروه ها :

«تلفن همراه» نظام تربیتی جامعه را برهم زده است

«تلفن همراه» نظام تربیتی جامعه را برهم زده است

رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور گفت: تلفن همراه نظام تربیتی جامعه را برهم زده است و در نتیجه باید برای استفاده از این تکنولوژی فکری کنیم.

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، مجید قدمی رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنائی کشور در همایش نمایندگان شورای عالی آموزش و پرورش استان‌های کشور که در باشگاه فرهنگیان در حال برگزاری است با اشاره به اهمیت پژوهش و پژوهش‌محوری در آموزش و پرورش اظهار داشت: با این رویکرد، مدرسه تبدیل به کارخانه فکر شده و دیگر منفعل نیست بلکه مدرسه سازمان پژوهنده و یادگیرنده است ضمن اینکه با داشتن این نگاه باعث اثربخشی بیشتر معلمان می‌شود.

وی با اشاره به حذف آزمون مدارس تیزهوشان گفت: این آزمون تست هوشی نبود بلکه تست پیشرفت تحصیلی بود و باعث ایجاد اضطراب در دانش‌آموزان می‌شد در حالی‌که در کشورهای دیگر دانش‌آموزان را جدا نمی‌کنند بلکه به سمت غنی‌سازی دانش‌آموزان در نظام آموزشی پیش می‌روند.

رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور تأکید کرد: کاری که در خصوص حذف آزمون مدارس تیزهوشان صورت گرفته، قابل دفاع علمی است.

قدمی با اشاره به آسیب‌های استفاده از تکنولوژی و موبایل در جامعه خاطرنشان کرد: تلفن همراه نظام تربیتی جامعه را برهم زده است و در نتیجه باید برای استفاده از این تکنولوژی فکری کنیم.

انتهای پیام/

مشاهده نظرات

منبع : خبرگزاری فارس

فیلم های حوادث