امروز :
سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷
::
6 صفر 1440
::
Oct-16-2018

ایرانیوز

بازتاب آخرین اخبار ایران و جهان

( منابع : خبرگزاری ها و سایت های معتبر ) درباره ما - تماس با ما - Webmaster

جدیدترین عناوین گروه ها :

پیش‌نویس 25 ماده از اساسنامه شرکت گاز بررسی شد

پیش‌نویس 25 ماده از اساسنامه شرکت گاز بررسی شد

رئیس کمیته تدوین اساسنامه شرکت ملی گاز از طرح ۲۵ ماده و رسیدگی جامع به دو ماده از پیش‌نویس اساسنامه شرکت ملی گاز در نشست امروز کمیته تدوین اساسنامه این شرکت خبر داد.

سیدعلی ادیانی رئیس کمیته رئیس کمیته تدوین اساسنامه شرکت ملی گاز مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اعلام خبر برگزاری پنجمین نشست این کمیته در عصر امروز (سه‌شنبه 23 آبان)،‌ گفت: در نشست پیشین تصمیم گرفته بودیم که وزارت نفت، مرکز پژوهش‌های مجلس و شرکت گاز در چارچوب قانون اختیارات و وظایف وزارت نفت و برخی از مواد اساسنامه شرکت نفت مصوب مجلس نهم، چارچوب و اصول حاکم بر تدوین اساسنامه و پیش‌نویس برخی مواد را شرکت ملی گاز را تهیه کنند. 

وی ادامه داد: در نشست امروز 25 ماده از پیش‌نویس اساسنامه شرکت ملی گاز مطرح شد که از این میان دو ماده به صورت جامع مورد رسیدگی قرار گرفت و بقیه به جلسه بعد موکول شد.

نماینده مردم قائم‌شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: ابتدائاً کلیات اساسنامه با موضوع نام شرکت، مبنای تأسیس و اسناد بالادستی منجر به ایجاد آن از سوی اعضای کمیته تدوین اساسنامه شرکت ملی گاز بررسی شد و سپس  موضوع محل استقرار شرکت که تهران خواهد بود نیز مطرح و تصویب شد.

انتهای پیام/

مشاهده نظرات

منبع : خبرگزاری فارس

فیلم های سیاسی