امروز :
شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸
::
18 ذو القعدة 1440
::
Jul-20-2019

ایرانیوز

بازتاب آخرین اخبار ایران و جهان

( منابع : خبرگزاری ها و سایت های معتبر ) درباره ما - تماس با ما - Webmaster

جدیدترین عناوین گروه ها :

تفحص از «هلدینگ‌های عمرانی سازمان بازنشستگی» کلید خورد

تفحص از «هلدینگ‌های عمرانی سازمان بازنشستگی» کلید خورد

رئیس کمیسیون عمران مجلس از تهیه طرح تحقیق و تفحص از هلدینگ‌های عمرانی سازمان بازنشستگی کشور در مجلس خبر داد.

محمدرضا رضایی‌کوچی نماینده مردم جهرم و رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، اظهار داشت: طرح تحقیق و تفحص از هلدینگ‌های عمرانی سازمان بازنشستگی کشور در کمیسیون عمران تهیه شده است.

وی افزود: با توجه به اینکه این طرح از هیأت رئیسه مجلس به کمیسیون عمران ارجاع شده است، پس از تعطیلات هفته آینده مجلس در دستور کار کمیسیون عمران مجلس قرار می‌گیرد.

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی به جزئیات و محورهای طرح مذکور اشاره و عنوان کرد:‌ ذینفعان هلدینگ‌های عمرانی سازمان بازنشستگی کل کشور، بازنشستگان هستند و این افراد با درآمد کارمندی زندگی خود را رتق و فتق می‌کنند.

وی بر همین اساس اضافه کرد: هدف از تشکیل این سازمان این بوده تا از درآمد‌های ناشی از صندوق بازنشستگان کار اقتصادی انجام و منافع آن به بازنشستگان برگردد.

رضایی یکی از دلایل به جریان افتادن این طرح را ابهامی نسبت به هزینه کرد منابع مالی و ریخت و پاش‌های هلدینگ‌های عمرانی سازمان بازنشستگی کشور خواند و گفت که می‌کوشیم از طریق این تحقیق و تفحص از برخی موارد در این حوزه مطلع شده و در جریان برخی امور قرار بگیریم.

انتهای پیام/

مشاهده نظرات

منبع : خبرگزاری فارس

فیلم های سیاسی