امروز :
سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸
::
15 شوال 1440
::
Jun-18-2019

ایرانیوز

بازتاب آخرین اخبار ایران و جهان

( منابع : خبرگزاری ها و سایت های معتبر ) درباره ما - تماس با ما - Webmaster

جدیدترین عناوین گروه ها :

حمایت از دولت و نیروهای نظامی کشور دو مولفه اقتدار نظام است

حمایت از دولت و نیروهای نظامی کشور دو مولفه اقتدار نظام است

حزب همبستگی، حمایت از دولت و نیروهای نظامی کشور را به عنوان دو مولفه اقتدار نظام «امری محتوم» برشمرد و خواستار مجازات عاملان حادثه تروریستی اهواز شد.

به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری فارس، حزب همبستگی ایران اسلامی با صدور بیانیه‌ای ضمن محکوم کردن اقدام تروریستی در اهواز و تسلیت به مردم ایران و خانواده‌های شهدای این حادثه، خواستار برخورد سریع و قاطع نیروهای نظامی و امنیتی با عاملان این حادثه و حامیان داخلی و خارجی آنان شد.

متن این بیانیه به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

حمله کور و نفرت انگیز تروریستی در ایام عزای حسینی و در سالروز آغاز دفاع مقدس و به خاک و خون کشیدن هموطنانمان در شهر اهواز به عنوان یکی از نمادهای ماندگار هشت سال پایداری و مقاومت، غمی جانکاه و تالم و تاثری فراوان را موجب شد که زبان از بیان آن قاصر است.

در آستانه سفر دکتر روحانی به نیویورک جهت حضور در مجمع عمومی سازمان ملل و تبیین مواضع صلح طلبانه کشورمان و در شرایطی که مردم ایران با چالش های اقتصادی حاصل از تحریم های ظالمانه و برخی سوء تدبیرها دست و پنجه نرم می کنند، نقشه های شوم دشمنان، آرامش و همدلی در ایران زمین را به عنوان قدرت برتر منطقه هدف قرار داده است و در این راه از ریختن خون زنان و کودکان بی گناه نیز ابایی ندارند.

اقدام شرارت بار و ضد انسانی تروریست های وهابی که منجر به شهادت و مجروح شدن عده ای از نیروهای نظامی و غیرنظامی کشورمان شد بی شک ثمره جهل ، تحجر و ترویج خشونت توسط افراط گرایانی است که مورد حمایت مالی و لجستیکی برخی کشورهای مرتجع منطقه و استکبار جهانی قرار دارند و شرم َآور آنکه برای به عهده گرفتن این رفتار ننگین به رقابت با یکدیگر پرداخته اند.

حزب همبستگی ایران اسلامی ضمن محکوم کردن این اقدام مذبوحانه و تروریستی که توسط مزدوران شیطان و در جهت به چالش کشیدن امنیت و اقتدار کشور عزیزمان انجام شد، خواستار برخورد سریع، قاطع و مقتدرانه نیروهای نظامی و امنیتی در مقابله به گروهک های تروریستی و به ویژه عقبه و حامیان آنان در جهت تسلای دل خانواده های داغدیده و مردم عزادار ایران زمین می باشد.

اعضای حزب همبستگی ایران اسلامی با آرزوی سلامتی برای مجروحان این حادثه و عرض تسلیت و ابراز همدردی با خانواده های معزز شهدا و همه آحاد مردم کشورمان و با تاکید مجدد نسبت به حفظ انسجام و وحدت ملی، بررسی دقیق و همه جانبه چرایی و چگونگی این اقدام تروریستی را در راستای جلوگیری از تکرار چنین اتفاق دردناکی امری ضروری دانسته و در زمانه حساس کنونی حمایت همه جانبه از دولت و دستگاه دیپلماسی و همچنین نیروهای نظامی کشور را به عنوان دو مولفه اقتدار نظام برای خود امری محتوم قلمداد می کند و بی صبرانه در انتظار مجازات عاملان داخلی و خارجی حادثه تروریستی اهواز به سر می برد.

انتهای پیام/

مشاهده نظرات

منبع : خبرگزاری فارس

فیلم های سیاسی