امروز :
چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷
::
15 جماد ثاني 1440
::
Feb-20-2019

ایرانیوز

بازتاب آخرین اخبار ایران و جهان

( منابع : خبرگزاری ها و سایت های معتبر ) درباره ما - تماس با ما - Webmaster

جدیدترین عناوین گروه ها :

مسئولان با الگوبرداری صحیح از دفاع مقدس مشکلات کشور را حل کنند

مسئولان با الگوبرداری صحیح از دفاع مقدس مشکلات کشور را حل کنند

اتحادیه سازمان اسلامی دانشجویان ایران (سادا) ضمن تبریک هفته دفاع مقدس به مدافعان چهل ساله انقلاب اسلامی، از مسئولان خواست تا الگوبرداری صحیح از دفاع مقدس را انجام دهند.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، اتحادیه سازمان اسلامی دانشجویان ایران (سادا) طی بیانیه‌ای ضمن تبریک هفته دفاع مقدس به مدافعان چهل ساله انقلاب اسلامی، از مسئولان خواست تا الگو برداری صحیح از دفاع مقدس را انجام دهند. 

متن این بیانیه در ادامه آمده است:

« هر ساله با فرا رسیدن هفته دفاع مقدس فرصت مغتنم و مهمی برای تجلیل و قدردانی از رشادت ها و جان فشانی های ایثارگران و مدافعان وطنمان ایران اسلامی به دست می آید.غیور مردانی که برای رضای خدا و عمل به تکلیف الهی و دفاع از اسلام ،خاک و ناموس این سرزمین رشادت های فراوانی داشته اند.

دوران پراز افتخار دفاع هشت ساله در مقابل صدام و جهان همچون نگینی بر پیکره انقلاب اسلامی ایران می درخشد.
امروز دفاع مقدس,این مقاومت تمام عیار مردم مسلمان ایران در مقابل رژیم تا دندان مسلح بعثی الگویی برای تمام آزادی خواهان جهان شده است. دفاعی که برآمده از نهضتی الهی و عاشورایی بوده است.

روایتی هنرمندانه و تبیین واقع‌گرایانه دفاع مقدس از چرایی تا فرجام و پیامدهای آن به که مثابه یک نیاز راهبردی برای مردم ما، مسئله ای است که می‌تواند آمادگی‌های دفاعی کشور ایران را مضاعف نماید و سپر محکمی در مقابل بحران‌ها و خطراتی که کشور را در آینده ممکن است تهدید نماید ایجاد نماید.

همه اینها در زمانی است که انقلاب اسلامی و پایداری و مقاومت ملت غیور ایران، الگوی بیداری اسلامی مردم منطقه و آزادی خواهان جهان اسلام در مقابله با تجاوز و سلطه استکباری صهیونیسم جهانی شده است، معرفی و تبیین آرمان‌ها و اصول انقلاب اسلامی، فرهنگ و ارزشهای دفاع مقدس در بیرون از مرزهای کشور، «گفتمانی جهانی» را به وجود اورده است که با تأسی به هدایت‌های هوشمندانه، حکیمانه و شجاعانه مقام عظمای ولایت (مدظله العالی) خواهد توانست استمرار موفقیت‌ها و فتح پی در پی سنگرهای پیروزی جبهه حق علیه باطل را رقم زند.

امسال همزمانی هفته دفاع مقدس با محرم سید و سالار شهیدان امام حسین(ع) و چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی پیامی برای تمامی کور دلان و منافقان به همراه دارد،این دفاع مقدس کماکان ادامه دارد و به حول قوه الهی با پیوستن به انقلاب جهانی اسلام و ظهور منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج) خار چشمی برای تمام بدخواهان خواهد بود.

دفاع مقدس برای ما نسل سوم انقلاب همچون کتابیست که راه را از بی راهه،حق را از باطل و روشنایی را از تاریکی نمایان می سازد،دوران دفاع مقدس تاریخی است تا نسل سوم انقلاب به وسیله آن احساس غرور کند و با تمام توان همت بگمارد تا راه شهدا و یادگاران آن دوران را ادامه بدهد.

امروزه بر هیچ کس پوشیده نیست راه و الگوی فاخر دفاع مقدس باید همچنان ادامه داشته باشد و راه حل مشکلات امروز کشور الگو برداری صحیح از دوران هشت سال جهاد و از خودگذشتگی است.

اتحادیه سازمان اسلامی دانشجویان ایران ضمن تبریک هفته دفاع مقدس به تمامی مدافعان چهل ساله انقلاب اسلامی، توصیه می‌کند مسئولین محترم الگو برداری صحیح از دفاع مقدس را انجام دهند، البته شاهد هستیم تمام آن الگوها در اقتصاد مقاومتی به صورت تفصیلی گرد هم آمده‌اند و با همدلی مردم و مسولین و ناامیدی امیدواران به لطف غرب می‌توان مشکلات کشور را به وسیله آن حل کرد.»

انتهای پیام/

مشاهده نظرات

منبع : خبرگزاری فارس

فیلم های سیاسی