امروز :
چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷
::
11 ربيع ثاني 1440
::
Dec-19-2018

ایرانیوز

بازتاب آخرین اخبار ایران و جهان

( منابع : خبرگزاری ها و سایت های معتبر ) درباره ما - تماس با ما - Webmaster

جدیدترین عناوین گروه ها :

رئیس‌جمهور در جلسه خصوصی با خبرگان برنامه‌های دولت برای رفع مشکلات را ارائه دهد

رئیس‌جمهور در جلسه خصوصی با خبرگان برنامه‌های دولت برای رفع مشکلات را ارائه دهد

نماینده استان آذربایجان غربی در مجلس خبرگان گفت: از رئیس جمهور محترم دعوت شود در جلسه خصوصی برنامه‌های دولت برای فضای مجازی، حل مشکل بیکاری، رکود اقتصادی، بالارفتن نرخ رشد اقتصادی و.... ارائه دهد و مورد ارزیابی قرار گیرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، حجت الاسلام و المسلمین دیرباز نماینده استان آذربایجان غربی در مجلس خبرگان در سخنرانی پیش از دستور امروز اجلاسیه خبرگان گفت: روز 22 اسفند سالروز شهید را گرامی می‌داریم. یاد و خاطره شهیدان موجب می‌شود جامعه دینی ما احساس همبستگی شدید عاطفی با آرمانهای شهدا برقرار کند. از خدای متعال طلب علو درجات برای شهدا و برای خانواده آنان طلب صبر و اجر می‌کنیم. 

وی افزود: در آستانه حلول سال جدید هجری شمسی هستیم که هفته های آغازین آن مقارن است با میلاد باسعادت امیرالمومنین علیه السلام، این عید سعید را خدمت مردم عزیز ایران بویژه اهالی شریف آذربایجان غربی تبریک و تهنیت عرض می‌کنیم و آرزو داریم سالی پر از خیر و برکت داشته باشند.

دیرباز ادامه داد: در سال 96 و سالهای پیش از آن در زمینه های شاخص های اقتصادی مانند نرخ بیکاری، تورم، رشد اقتصادی، قاچاق بی رویه کالا و واردات وضعیت خوبی نداشته و نداریم.

نماینده استان آذربایجان غربی در مجلس خبرگان تصریح کرد: از قدیم روحانیت ملجا و پناه مردم بوده در نظام مقدس جمهوری اسلامی این پناهگاه بودن بایستی پررنگتر و کاملتر باشد. ملجا و پناه مردم بودن روحانیت - بویژه با توجه به ظرفیت عظیم مجلس خبرگان که مورد تاکید مقام معظم رهبری است - ایجاب می‌کند از رئیس جمهور محترم دعوت بشود در جلسه خصوصی برنامه‌های دولت برای فضای مجازی، حل مشکل بیکاری، رکود اقتصادی، بالارفتن نرخ رشد اقتصادی و.... ارائه شده و مورد ارزیابی قرار گیرد.

وی اظهار داشت: نباید وضعیت ما، در مواجهه با مشکلات اقتصادی مانند وضعیت کسی باشد که با شخص بیماری مواجه است که بیماری او در حال تشدید است و پیوسته صدا می‌زند وضعیت بیماری در بعضی ابعاد در حال بدتر شدن است. بلکه بایستی با مطالعه شفافیت، با ارزیابی و نقد برنامه بتوانیم گامی در مسیر حل مشکلات یا کاهش آنها برداریم.

نماینده استان آذربایجان غربی در مجلس خبرگان گفت: طرح مشکلات اقتصادی به منزله نادیده گرفتن مشکلات فرهنگی نیست که در این زمینه هم مشکلات فراوانی داریم و بایستی برنامه های فعالان عرصه فرهنگ نیز مورد بازبینی و ارزیابی مجلس خبرگان قرار گیرد. امید داریم با تلاش مجلس خبرگان رهبری شاهد آسایش و آرامش ملت شریف ایران با رهبری های مقام معظم رهبری باشیم.

انتهای پیام/

مشاهده نظرات

منبع : خبرگزاری فارس

فیلم های سیاسی