امروز :
چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷
::
11 ربيع ثاني 1440
::
Dec-19-2018

ایرانیوز

بازتاب آخرین اخبار ایران و جهان

( منابع : خبرگزاری ها و سایت های معتبر ) درباره ما - تماس با ما - Webmaster

جدیدترین عناوین گروه ها :

بابت تمام کاستی‌ها و کمبودها از ملت ایران پوزش می‌طلبم

بابت تمام کاستی‌ها و کمبودها از ملت ایران پوزش می‌طلبم

وزیر راه و شهرسازی در جلسه استیضاح خود گفت: با توجه به اینکه آغاز استیضاح بر اساس سقوط هواپیما در منطقه دنا بود وظیفه خود می‌دانم خدمت خانواده عزیز جانباختگان تسلیت بگویم و بابت تمام کاستی‌ها و کمبودها از ملت عزیز پوزش بخواهم.

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی، امروز(سه‌شنبه 22 اسفند) در جلسه استیضاح خود و بعد از اظهارات موافقان استیضاح اظهار داشت: این سومین باری است که برای استیضاح خدمت شما می‌رسم و 4 بار هم به عنوان سؤال خدمت شما بوده‌ایم. در این چند نوبت فکر می‌کنم توضیحات من برای شما عزیزان قانع کننده بود و شما لطف کردید و توضیحات بنده را  پذیرفتید.

وی با بیان اینکه این بار هم امیدوارم بر مبنای آمار و اطلاعات و توضیحات کارشناسی، آنچه در وزارت راه و شهرسازی رخ داده را عرض کنم و باز هم مورد عنایت شما قرار گیرد تصریح کرد: همواره از این پرسش و پاسخ‌ها لذت برده‌ام و می‌برم. چون واقعیت این است که مردمسالاری و دموکراسی همین است که همواره امکان پرسشگری از مسئولین به نمایندگی از مردم وجود داشته باشد و مسئولین خود را مؤظف به پاسخ به نمایندگان و قاطبه مردم بدانند و این باید موجب خرسندی ما شود.

آخوندی افزود: از این بابت، نه تنها گله‌ای ندارم بلکه بسیار خرسند و خوشحال هستم که چنین اتفاقی رخ می‌دهد و مسئولین مجبور به پاسخ به نمایندگان می‌شوند.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه آغاز استیضاح بر اساس سقوط هواپیما در منطقه دنا بود وظیفه خود می‌دانم اولاً خدمت خانواده عزیز جانباختگان و تمام مردم عزیز تسلیت بگویم و بابت تمام کاستی‌ها و کمبودها از تمام ملت عزیز پوزش بخواهم.

این خبر تکمیل می‌شود...

مشاهده نظرات

منبع : خبرگزاری فارس

فیلم های سیاسی