امروز :
شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷
::
7 ربيع ثاني 1440
::
Dec-15-2018

ایرانیوز

بازتاب آخرین اخبار ایران و جهان

( منابع : خبرگزاری ها و سایت های معتبر ) درباره ما - تماس با ما - Webmaster

جدیدترین عناوین گروه ها :

آشوب‌های شب گذشته در تهران به هر بهانه‌ای که باشد محکوم است/ مردم انتظار برخورد با اخلالگران نظم و امنیت را دارند

آشوب‌های شب گذشته در تهران به هر بهانه‌ای که باشد محکوم است/ مردم انتظار برخورد با اخلالگران نظم و امنیت را دارند

نماینده اصلاح‌طلب مجلس گفت: آشوب‌های شب گذشته در منطقه پاسداران تهران به هر بهانه‌ای که باشد محکوم است و مردم انتظار دارند تا برخورد لازم با برهم‌زنندگان نظم و امنیت جامعه صورت گیرد.

محمد قمی نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به آشوب‌های شب گذشته در منطقه پاسداران تهران گفت: بر هم زدن امنیت و آسایش مردم به هر دلیل و بهانه‌ای که باشد محکوم است و اگر این افراد خواسته به حق و منطقی هم داشته باشند باید از مجاری قانونی خواسته خود را پیگیری کنند. 

وی افزود: ما هزینه‌های زیادی را برای تأمین امنیت مردم داده‌ایم و نیروی انتظامی در این راه شهدای زیادی را تقدیم کرده است. 

این نماینده اصلاح‌طلب مجلس اظهار داشت: مردم انتظار دارند تا مجموعه نظام برخورد لازم را با برهم‌زنندگان امنیت مردم در شب گذشته داشته باشد تا دیگر شاهد این اتفاقات نباشیم.  

قمی خاطرنشان کرد: در دستگاه‌های اطلاعاتی با رصد به موقع اقدامات این‌گونه افراد، از تکرار اینگونه حوادث در کشور جلوگیری کند و نیروی انتظامی نیز برخورد لازم را با برهم زنندگان نظم و امنیت جامعه داشته باشد. 

وی در پایان با اشاره به شهادت سه نفر از پرسنل نیروی انتظامی و یک نفر از نیروهای بسیجی گفت: شهادت این افراد را به خانواده‌های آنان تسلیت عرض می‌‌کنم و برای بازماندگان آنها صبر و ارج را از خداوند مسئلت دارم. 

انتهای پیام/

مشاهده نظرات

منبع : خبرگزاری فارس

فیلم های سیاسی