امروز :
چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶
::
6 جماد ثاني 1439
::
Feb-21-2018

ایرانیوز

بازتاب آخرین اخبار ایران و جهان

( منابع : خبرگزاری ها و سایت های معتبر ) درباره ما - تماس با ما - Webmaster

جدیدترین عناوین گروه ها :

تعامل دولت ازبکستان با رسانه‌ها پررنگ‌‌تر خواهد شد

تعامل دولت ازبکستان با رسانه‌ها پررنگ‌‌تر خواهد شد

معاون اول رئیس مجلس سنای ازبکستان از افزایش تعامل دولت با رسانه‌های جمعی این کشور در سال 2018 خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس در تاشکند، «صادق صفایف» معاون اول رئیس مجلس سنای ازبکستان در نشستی خبری در جمع خبرنگاران داخلی و خارجی گفت: در سال‌های گذشته با نمایندگان رسانه‌های گروهی به طور کافی همکاری نداشتیم و این موضوع در توسعه اقتصادی کشور اثرات منفی داشت.

وی گفت: علاوه بر پارلمان ازبکستان دیگر ارگان های دولتی نیز با با مطبوعات همکاری کمی داشتند که این موضوع نیز مشکلاتی را برای کشور به ارمغان آورد.

صادق صفایف تأکید کرد: به همین منظور قول می‌دهیم که امسال این کم و کسری‌ها را از بین برده و با نمایندگان رسانه‌های گروهی بیشتر ملاقات و همکاری کنیم.

معاون اول رئیس مجلس سنای ازبکستان افزود: سال 2017 میلادی سال تشخیص مشکلات بود و سال 2018 میلادی سال انتقال برنامه‌ها از کاغذ به عمل است.

صفایف تصریح کرد: سال 2018 میلادی «سال حمایت از کارآفرینی فعال، نوآوری و فن‌آوری» است و امسال نسبت به سال گذشته سخت تر خواهد بود.

معاون اول رئیس مجلس سنای ازبکستان با اشاره به عضویت این کشور در سازمان تجارت جهانی گفت: مذاکرات درباره این موضوع در سال 2018 انجام می‌شود.

وی افزود: ازبکستان به فعالیت خود در مسیر ایجاد شرایط مناسب برای سرمایه گذاران خارجی ادامه می‌دهد.

این سناتور گفت: آغاز گفت‌وگوها برای عضویت در سازمان تجارت جهانی و تدوین قوانین تنظیم کننده فعالیت تجارت خارجی شرایط مناسبی را برای بهبود فضای سرمایه گذاری و توسعه روابط با همکاران خارجی ایجاد می‌کند.

وی در پایان تصریح کرد: «شوکت میرضیایف» رئیس جمهور ازبکستان در چارچوب سفر رسمی به کره جنوبی در نوامبر سال 2017 میلادی از از سرگیری فعالیت‌های این کشور در جهت ورود به سازمان تجارت جهانی خبر داد.

انتهای پیام/.

مشاهده نظرات

منبع : خبرگزاری فارس

فیلم های سیاسی