امروز :
سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷
::
5 ذو القعدة 1439
::
Jul-17-2018

ایرانیوز

بازتاب آخرین اخبار ایران و جهان

( منابع : خبرگزاری ها و سایت های معتبر ) درباره ما - تماس با ما - Webmaster

جدیدترین عناوین گروه ها :

آمریکا برجام را لغو کند اعتبار جهانی خود را از دست می‌دهد

آمریکا برجام را لغو کند اعتبار جهانی خود را از دست می‌دهد

رسانه های پاکستان در آستانه اعلام نظر ترامپ در رابطه با برجام نسبت به این موضوع واکنش نشان داده و با انتشار مقاله و گزارش به آمریکا هشدار دادند با این اقدام اعتبار جهانی خود را از دست خواهد داد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس در اسلام‌آباد، رسانه های پاکستان در استانه اعلام نظر ترامپ در رابطه با برجام نسبت به این موضوع واکنش نشان دادند و با انتشار مقاله و گزارش به آمریکا هشدار دادند که با این اقدام اعتبار جهانی خود را از دست خواهد داد.
به گزارش جیو، بیشتر رسانه‌ها این گزارش را منتشر کردند: در صورتی که آمریکا توافق هسته ای با ایران را لغو کند اعتماد خود را در جهان از دست می‌دهد.
این خبر در حالی منتشر می‌شود که خواجه آصف وزیر امور خارجه پاکستان چندی پیش با شرکت در برنامه سیاسی «تا فردا» اعلام کرد: نیازی به کمک مالی ناچیز آمریکا نداریم و در صورت افزایش فشارهای واشنگتن ایران، چین، روسیه و ترکیه در کنار ما هستند.
خرم دستگیر خان وزیر دفاع پاکستان هم در ملاقات با سفیر ایران گفت: گسترش روابط همه جانبه بین اسلام‌آباد و تهران ادامه می‌یابد.

دستگیرخان درباره مسائل مختلف منطقه‌ای به ویژه اوضاع افغانستان به تبادل نظر با سفر ایران پرداخت.

قابل ذکر است پاکستان با توجه به شرایط و اتفاقات اخیر اختلافات جدی با متحدان قدیمی خود از جمله آمریکا پیدا کرده است تا جایی که این اختلافات به تهدیدات جدی نظامی نیز منجر شد.

چندی پیش سخنگوی ارتش پاکستان اعلام کرد: به زودی ژنرال «قمر جاوید باجواه» فرمانده ارتش این کشور به ایران سفر می‌کند.

وی افزود: با دولت ایران در سطوح مختلف نظامی در راستای هماهنگی بیشتر موضوعات امنیتی در ارتباط هستیم.

انتهای پیام/ح

مشاهده نظرات

منبع : خبرگزاری فارس

فیلم های سیاسی