امروز :
دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶
::
4 جماد ثاني 1439
::
Feb-19-2018

ایرانیوز

بازتاب آخرین اخبار ایران و جهان

( منابع : خبرگزاری ها و سایت های معتبر ) درباره ما - تماس با ما - Webmaster

جدیدترین عناوین گروه ها :

همکاری ازبکستان و بانک توسعه و بازسازی اروپا در زمینه گردشگری

همکاری ازبکستان و بانک توسعه و بازسازی اروپا در زمینه گردشگری

وزارت فرهنگ و کمیته دولتی توسعه گردشگری ازبکستان و بانک توسعه و بازسازی اروپا در مورد گسترش همکاری‌های متقابل در زمینه گردشگری یادداشت تفاهم امضا کردند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس در تاشکند، وزارت فرهنگ و کمیته دولتی توسعه گردشگری ازبکستان و بانک توسعه و بازسازی اروپا در مورد گسترش همکاری‌های متقابل در زمینه گردشگری یادداشت تفاهمی امضا کردند.

ازبکستان نخستین کشوری است که بانک توسعه و بازسازی اروپا برای اجرای طرح‌های مشترک در زمینه گردشگری و میراث فرهنگی انتخاب کرده است.

این یادداشت تفاهم تأمین مالی طرح‌های توسعه زیربنایی، حفظ، اداره و بهره برداری از آثار تاریخی و همچنین پیشبرد گردشگری فرهنگی را در نظر دارد.

بر اساس توصیه‌های انستیتوی «اسمیتسونوف» آمریکا و سازمان جهانی گردشگری سازمان ملل متحد، برنامه جامع توسعه گردشگری «خیوه» و استان «خوارزم» را تدوین خواهد کرد.

امضای یادداشت تفاهم همکاری در بانک توسعه و بازسازی اروپا در «لندن» در چارچوب میزگردی با موضوع «گردشگری پایدار و بازرگانی در میراث فرهنگی: ستیزه جویی‌‎ها و امکانات» برگزار شد.

ازبکستان در سال 1992 میلادی به بانک توسعه و بازسازی اروپا پیوست و در ماه می سال 1993 میلادی در شهر «تاشکند» نمایندگی این بانک افتتاح شد.

بانک توسعه و بازسازی اروپا تاکنون به دولت ازبکستان و شرکت‌های خصوصی برای اجرای 55 طرح معادل 900 میلیون یورو وام داده است.

انتهای پیام/ح

مشاهده نظرات

منبع : خبرگزاری فارس

فیلم های سیاسی