امروز :
دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶
::
4 جماد ثاني 1439
::
Feb-19-2018

ایرانیوز

بازتاب آخرین اخبار ایران و جهان

( منابع : خبرگزاری ها و سایت های معتبر ) درباره ما - تماس با ما - Webmaster

جدیدترین عناوین گروه ها :

افشای اقدامات مالی مشکوک کوشنر با استفاده از دویچه‌بانک

افشای اقدامات مالی مشکوک کوشنر با استفاده از دویچه‌بانک

یک نشریه آلمانی نوشت که تحقیقات صورت گرفته حاکی از نقش داماد رئیس جمهور آمریکا در معاملات مالی مشکوک با استفاده از دویچه‌ بانک دارد.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس،نشریه آلمانی «منیجر مگزین» در گزارشی نوشت که دویچه‌بانک که عنوان بزرگترین نهاد مالی آلمان و نیز بزرگترین وام دهنده به «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا و «جرد کوشنر» داماد وی را دارد، روابط اقتصادی مشکوکی در ارتباط با خانواده کوشنر داشته است و این مورد به قانون‌گذاران بانکی آلمان اطلاع داده شده است.

در این گزارش آمده است که بانک همچنین قصد دارد که اطلاعاتی را در اختیار تیم تحقیقاتی «روبرت مولر» دادستان ویژه بگذارد. «پاول آچلایتنر» رئیس هیئت مدیره دویچه‌بانک آلمان، ریاست تحقیقات داخلی را بر عهده داشته؛تحقیقاتی که نتیجه‌ منفی داشته است. این نتایج به نهاد نظارت بر فدرال مالی بانک که به نام BaFin شناخته می‌شود، تسلیم شده است.

یافته‌های این تحقیق حاکی از این است: «شواهدی موجود است که داماد ترامپ، افراد و یا شرکت‌های وابسته به او می‌توانستند پول‌های مشکوک را از راه دویچه‌بانک در فعالیت‌های اقتصادی خود به کار گیرند.»

این نشریه به جزئیات بیشتری درباره پول‌های مشکوک اشاره‌ای نکرد اما اعلام کرد که تحقیقات درباره کوشنر و خانواده اقتصادی وی تمام نشده اما مسایل داخلی فنی باعث پیچیدگی مسئله شده است.

دویچه‌بانک اطلاعات بیشتری در اختیار نگذاشته است.

انتهای‌پیام/م


عضویت در کانال تلگرامی بین‌الملل و سیاست خارجی فارس

مشاهده نظرات

منبع : خبرگزاری فارس

فیلم های اقتصادی