امروز :
چهارشنبه ۲ آبان ۱۳۹۷
::
14 صفر 1440
::
Oct-24-2018

ایرانیوز

بازتاب آخرین اخبار ایران و جهان

( منابع : خبرگزاری ها و سایت های معتبر ) درباره ما - تماس با ما - Webmaster

جدیدترین عناوین گروه ها :

از «نزدیکی دلار آمریکا به مرز 4200 تومان» تا «شهرهایی با خودروهای بدون راننده»

از «نزدیکی دلار آمریکا به مرز 4200 تومان» تا «شهرهایی با خودروهای بدون راننده»

این پیمانه تیترهایی همچون کاهش قیمت نفت با افزایش تولید نفت آمریکا، بیت‌ کوین به ۱۱ هزار و ۹۰۰ دلار رسید، بازگشت شاخص کل بورس به کانال 91 هزار واحد، از سهام آسیایی صدایی در نیامد، ثبات نسبی قیمت طلا، افتتاح و تمدید سپرده‌های کوتاه‌مدت ممنوع شد، ارزش افزوده کارگاه‌های بازرگانی و خدماتی اعلام شد، واردات شکر ممنوع شد و گرانی ۱.۵ میلیون تومانی پژو ۲۰۷ اتوماتیک را در بر دارد.

از «نزدیکی دلار آمریکا به مرز 4200 تومان» تا «شهرهایی با خودروهای بدون راننده»در پیمانه اقتصادی، هر روز بسته‌ای خبری از مطالب اقتصادی با اهمیت و مهم روز همچون تغییرات در بازار آزاد ارز، انرژی، بازار طلا، سکه، نفت و ... تا خبر‌ها و رویدادهای جذاب اقتصادی را گردآوری می‌کنیم.

به گزارش «

تابناک اقتصادی
»؛ این پیمانه تیترهایی همچون کاهش قیمت نفت با افزایش تولید نفت آمریکا، بیت‌ کوین به ۱۱ هزار و ۹۰۰ دلار رسید، بازگشت شاخص کل بورس به کانال 91 هزار واحد، از سهام آسیایی صدایی در نیامد، ثبات نسبی قیمت طلا، افتتاح و تمدید سپرده‌های کوتاه‌مدت ممنوع شد، ارزش افزوده کارگاه‌های بازرگانی و خدماتی اعلام شد، واردات شکر ممنوع شد و گرانی ۱.۵ میلیون تومانی پژو ۲۰۷ اتوماتیک را در بر دارد.

 

نزدیکی دلار آمریکا به مرز 4200 تومان

در پایان معاملات بازار آزاد روز سه شنبه، هر دلار آمریکا با رشد 214 ریال نسبت به روز قبل، به طور میانگین به قیمت 41 هزار و 813 ریال فروخته شد. هر یورو نیز با افزایش 260 ریال همراه شد و در پایان روز به رقم فروش 49 هزار و 962 ریال رسید. همچنین در چهارمین روز هفته، هر درهم امارات در بازار آزاد، 11 هزار و 460 ریال قیمت گذاری شد که نسبت به روز دوشنبه، 76 ریال افزایش قیمت داشت. همچنین براساس اعلام بانک مرکزی نرخ هر دلار آمریکا برای روز سه شنبه چهاردهم آذرماه با ۱۳ ریال افزایش نسبت به روز گذشته ۳۵ هزار و ۳۰۴ ریال قیمت خورد. 

مشاهده نظرات

منبع : تابناک

جدیدترین فیلم ها :