امروز :
جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸
::
16 رجب 1440
::
Mar-22-2019

ایرانیوز

بازتاب آخرین اخبار ایران و جهان

( منابع : خبرگزاری ها و سایت های معتبر ) درباره ما - تماس با ما - Webmaster

جدیدترین عناوین گروه ها :

برخورد‌های دوگانه با سعید مرتضوی و محمدعلی نجفی/پیام‌های سیاسی حمله موشکی به سوریه/صرافی یا بقالی؟! /مطالبات کارگران و حداقل دستمزد

برخورد‌های دوگانه با سعید مرتضوی و محمدعلی نجفی/پیام‌های سیاسی حمله موشکی به سوریه/صرافی یا بقالی؟! /مطالبات کارگران و حداقل دستمزد

جزییات تازه درباره مرتضوی، حصر در پیچ پاستور، ادامه واکنش‌های به حمله موشکی آمریکا به سوریه، آخرین تغییرات فیش حقوقی ٩٧، صف آرایی در بهارستان علیه تخلفات احمدی نژادی ها، رویا‌های شاهزاده سعودی، تعیین شهردار جدید پایتخت تا یک‌ماه آینده، عوارض ناخواسته فیلتر تلگرام، قطعی شدن محکومیت خاوری، ۳۳ اولویت تخصیص ارز و اعتراض آزادیخواهان جهان علیه ۳ تفنگدار جنایتکار از مواردی است که موضوع گزارش‌های خبری و تحلیلی روزنامه‌های امروز شده است.

جزییات تازه درباره مرتضوی، حصر در پیچ پاستور، ادامه واکنش‌های به حمله موشکی آمریکا به سوریه، آخرین تغییرات فیش حقوقی ٩٧، صف آرایی در بهارستان علیه تخلفات احمدی نژادی ها، رویا‌های شاهزاده سعودی، تعیین شهردار جدید پایتخت تا یک‌ماه آینده، عوارض ناخواسته فیلتر تلگرام، تخلفات نفتی ٢٧ هزار میلیارد تومانی دولت احمدی‌نژاد، چالش یوز برای آدیداس، سد بی ار ادگی در بر ا. بر شفا فیت مالی مسئو لان، قطعی شدن محکومیت خاوری، ۳۳ اولویت تخصیص ارز و اعتراض آزادیخواهان جهان علیه ۳ تفنگدار جنایتکار از مواردی است که موضوع گزارش‌های خبری و تحلیلی روزنامه‌های امروز شده است.

به گزارش «تابناک» روزنامه‌های امروز دوشنبه ۲۷ فروردین ماه در حالی چاپ و منتشر شدند که تصویر و اسم سعید مرتضوی دادستان اسبق تهران و محکوم پرونده کهریزک باز دیگر در صفحات نخست روزنامه هااین بار با عباراتی همچون تحت تعقیب و مرد به دنبال مجرم جای گرفته است. سیاست‌های ارزی و نقد‌ها و تحلیل‌هایی پیرامون آن در کنار گمانه زنی‌ها برای انتخاب شهردار تهران و ادامه تحلیل‌ها درباره حمله موشکی به سوریه از دیگر عناوینی است که در روزنامه‌های امروز برجسته شده است.

روزنامه کیهان تیتر یک خود با عنوان «ضرورت افزایش توان موشکی کشور درس حمله غرب به سوریه» را از گزارش تحلیلی امروز خود در صفحه نخست قرار داد و در سرمقاله امروز خود مطلبی با عنوان دنیای فردا دنیای موشک‌هاست نه گفتمان‌ها! منتشر کرد.

روزنامه اعتماد که نیم صفحه نخست امروز خود را به مساله سعید مرتضوی و تصویر او اختصاص داده است، تیتر «تحت تعقیب» را انتخاب کرد و جزییات تازه درباره مرتضوی را درباره او منتشر کرد. سرمقاله امروز اعتماد به قلم برخورد‌های دوگانه و با همین موضوع به قلم غلامرضا ظریفیان نوشته شده است.

روزنامه ایران با چاپ تصویری از جواد ظریف گفتگویی با اون را در صفحه اول خود با عنوان حمله برای دفاع از تروریست‌ها برجسته کرده و ارزیابی ظریف از تجاوز امریکا، انگلیس و فرانسه به سوریه را منعکس کرده است. این روزنامه همچنین در گزارشی که عنوان آن را تیتر یک کرده ۳۳ اولویت تخصیص ارز را منتشر کرده است.

روزنامه همدلی، مساله حصر را تیتر یک امروز خود کرد و با انتخاب عنوان حصر در پیچ پاستور دیدگاه‌های کارشناسان و آگاهان سیاسی را به گفته همدلی از قصور دولت برای تحقق یک وعده بزرگ انتخاباتی جویا شده است. این روزنامه همچنین در گزارشی با عنوان مجلس از دست احمدی نژاد هنگ کرد از رونمایی از تخلفات دولت‌های نهم و دهم در جلسه علنی بهارستان خبر می‌دهد.

مشاهده نظرات

منبع : تابناک

جدیدترین فیلم ها :