امروز :
سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸
::
21 ذو القعدة 1440
::
Jul-23-2019

ایرانیوز

بازتاب آخرین اخبار ایران و جهان

( منابع : خبرگزاری ها و سایت های معتبر ) درباره ما - تماس با ما - Webmaster

جدیدترین عناوین گروه ها :

مسکو: واشنگتن برای تغییر رژیم سوریه، آماده توافق با شیطان است

مسکو: واشنگتن برای تغییر رژیم سوریه، آماده توافق با شیطان است

وزارت خارجه روسیه با تاکید بر اینکه آمریکا هرگز فشار واقعی برای مقابله با تروریست‌های جبهه النصره در سوریه اعمال نکرده، اعلام کرد: «واشنگتن برای تغییر رژیم در دمشق، آماده توافق با شیطان است».

به گزارش گروه بین‌الملل سایت ایرانیوز (منبع:خبرگزاری فارس)، در ادامه تقابل و اختلاف نظرهای مسکو و واشنگتن در قبال سوریه، وزارت خارجه روسیه تاکید کرده که آمریکا برای تحقق خواست تغییر رژیم در سوریه، آماده توافق با شیطان است.

در حالی که به دنبال اختلاف نظرهای شدید بین روسیه و آمریکا دو کشور از به تعلیق درآمدن همکاری‌ها بر سر بحران سوریه خبر داده‌اند، مسکو در بیانیه‌ای از مواضع واشنگتن در قبال تروریست‌های سوری به شدت انتقاد کرد.

به گزارش راشا تودی، وزارت خارجه روسیه اعلام کرد که آمریکا «هرگز هیچ گونه فشار واقعی بر روی جبهه النصره اعمال نکرده و کاری برای توصیف این گروه تروریستی نکرد کاری که برای موفقیت اقدام علیه ستیزه‌جویان این گروه لازم بود».

این وزارتخانه همچنین تاکید کرد آمریکا تعهداتش در قبال توافق آتش‌بس بین واشنگتن و مسکو را انجام نداده است و همنی سبب شکست آتش بس شده است.

وزارت خارجه روسیه افزود: «ما بیش از پیش به این موضوع رسیده‌ایم که واشنگتن در تلاش برای خواست و تمایل مطلوبش برای تغییر رژیم در دمشق، آماده توافق و تعامل با شیطان است». 

به گفته این وزارتخانه، اینطور به نظر می‌رسد که آمریکا به خاطر سرنگون کردن دولت بشار اسد، آماده «ایجاد ائتلاف و اتحاد با تروریست‌ها است و درصدد روی برگرداندن از سابقه تروریستی آنها است».

وزارت خارجه روسیه با تاکید بر اینکه جبهه النصره برای سالیان متمادی گروه شناخته شده تروریستی بوده است، اعلام کرد که واشنگتن »عجله‌ای برای جداسازی و تفکیک نیروهای ضد دولتی متمایل به آمریکا(در سوریه) از آن(جبهه النصره) ندارد».

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری فارس

جدیدترین فیلم ها :