امروز :
سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸
::
19 ذو الحجة 1440
::
Aug-20-2019

ایرانیوز

بازتاب آخرین اخبار ایران و جهان

( منابع : خبرگزاری ها و سایت های معتبر ) درباره ما - تماس با ما - Webmaster

جدیدترین عناوین گروه ها :

بخش وسیعی از مردم نیازمند حل مشکلات معیشتی خود هستند/ مجموعه اقتصادی کشور ضعف دارد

بخش وسیعی از مردم نیازمند حل مشکلات معیشتی خود هستند/ مجموعه اقتصادی کشور ضعف دارد

معاون اول رئیس جمهور گفت: انکار نمی‌کنیم در مجموعه اقتصادی کشور نقاط ضعفی وجود دارد در جامعه امروز به شدت نیازمند ایجاد اشتغال هستیم و بخش وسیعی از مردم ما نیاز دارند که به سرعت به مسائل معیشت آنها بپردازیم و مشکلات را رفع کنیم.

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان، اسحاق جهانگیری دقایقی پیش در آیین افتتاح پروژه گندله‌سازی گل‌گهر سیرجان اظهار داشت: آن چه برای ملت بزرگ ایران مهم است، روند توسعه کشور است، قطار توسعه کشور در مسیر بسیار صحیحی قرار دارد.

وی بیان کرد: این مسیر به علت انتخاب درست به سرعت در حال پیشرفت است، شاید برای بعضی‌ها که صرفاً برخی از نقاط ضعف را می‌بینند، نقاط قوت خیلی به چشم نیاید.

معاون اول رئیس جمهور عنوان کرد: انکار نمی‌کنیم در مجموعه اقتصادی کشور نقاط ضعفی وجود دارد؛ در جامعه امروز به شدت نیازمند ایجاد اشتغال هستیم و بخش وسیعی از مردم ما نیاز دارند که به سرعت به مسائل معیشت آنها بپردازیم و مشکلات را رفع کنیم.

جهانگیری تبیین کرد: مناطق زیادی از کشور هستند که نیازمند کارهای بزرگ در زمینه توسعه هستند و همه را به عنوان اولویت اساسی کشور می‌دانیم، اما در کنار آن سرعت توسعه کشور را نمی‌توان انکار کرد.

این خبر تکمیل می‌شود.

انتهای پیام/80017/ذ

منبع : خبرگزاری فارس

جدیدترین فیلم ها :