امروز :
سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸
::
19 ذو الحجة 1440
::
Aug-20-2019

ایرانیوز

بازتاب آخرین اخبار ایران و جهان

( منابع : خبرگزاری ها و سایت های معتبر ) درباره ما - تماس با ما - Webmaster

جدیدترین عناوین گروه ها :

برجام استشمام یک هوای تازه بود / بازگشت به شرایط قبل از تحریم‌ها تعجب جهانی را برانگیخت

برجام استشمام یک هوای تازه بود / بازگشت به شرایط قبل از تحریم‌ها تعجب جهانی را برانگیخت

رئیس جمهور با بیان اینکه برجام یک تنفس سالم بود و باید از آن بیشترین بهره را ببریم گفت: برجام تعجب جهانی را برانگیخت، زیرا توانستیم خیلی زود شرایط کشور را به قبل از تحریم‌ها برسانیم.

به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز، حجت‌الاسلام حسن روحانی دقایقی پیش در حاشیه برگزاری مراسم بهره‌برداری از میدان نفتی یادآوران با اشاره به این منطقه و رشادت‌های صورت گرفته در آن در دوران هشت سال دفاع مقدس اظهار کرد: اینجا سرزمین شرف  و عزت است و درود می‌فرستیم به تمام کسانی که با ایثارگری خود برای سربلندی وطن جنگیدند.

وی با تشکر از کارکنان کارکنان شرکت نفت که بار اصلی تحریم‌ها بر دوش آنها بود افزود: وزیر نفت بار اصلی برجام را بر دوش وزارت امور خارجه دانست که پس از آن سازمان انرژی و سازمان‌های دیگر نیز در آن دخیل بودند.

رئیس جمهور با تاکید بر اینکه برجام یک تنفس سالم بود و باید از آن بیشترین بهره را ببریم، تصریح کرد: در کنار مسؤولان، مردم نیز باید از ظرفیت‌های به وجود آمده در برجام استفاده کنند.

روحانی با بیان اینکه باید موانع را بیش از پیش از سر راه برداریم خاطرنشان کرد: همان‌طوری که برجام تعجب جهانی را برانگیخت، کارها و عملکرد وزارت نفت نیز تعجب جهانی را برانگیخت، زیرا توانستیم خیلی زود شرایط کشور را به قبل از تحریم‌ها برسانیم.

انتهای پیام/72026/ح

منبع : خبرگزاری فارس

جدیدترین فیلم ها :