امروز :
شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸
::
21 رمضان 1440
::
May-25-2019

ایرانیوز

بازتاب آخرین اخبار ایران و جهان

( منابع : خبرگزاری ها و سایت های معتبر ) درباره ما - تماس با ما - Webmaster

جدیدترین عناوین گروه ها :

ناکامی تروریست‌ها در حمله به مواضع ارتش سوریه در «قنیطره»/ مداوای تروریست‌ها در بیمارستان‌های فلسطین اشغالی

ناکامی تروریست‌ها در حمله به مواضع ارتش سوریه در «قنیطره»/ مداوای تروریست‌ها در بیمارستان‌های فلسطین اشغالی

همزمان با شکست عملیات گروه‌های تروریستی، موسوم به «قادسیه جنوب» در حمله به مواضع ارتش سوریه در شمال استان قنیطره، منابع رسانه‌ای صهیونیستی از افزایش مجروحان تروریست‌های مداوا شده در بیمارستان‌های فلسطین اشغالی خبر دادند.

به گزارش گروه بین‌الملل سایت ایرانیوز (منبع:خبرگزاری فارس)، تروریست‌های واقع در جنوب سوریه یکشنبه (امروز) عملیاتی با عنوان «قادسیه جنوب» علیه مواضع ارتش سوریه در استان قنیطره شروع کردند.

به گزارش وبگاه خبری «العهد»، تروریست‌ها در این عملیات عصر امروز به مواضع ارتش سوریه در «سرابیا حضر»، «طرنجه» و «مزارع الأمل» واقع در شمال شهر قنیطره حمله کردند.

مرکز اطلاع‌رسانی نظامی محور مقاومت اعلام کرد که تروریست‌ها در این حمله خسارت‌های زیادی متحمل شده‌اند و تروریست‌ها قصد دارند دوباره از محور دیگر به مواضع ارتش سوریه حمله کند.

از سوی دیگر، شبکه خبری المیادین لبنان به نقل از رسانه‌های رژیم صهیونیستی اعلام کرد که شمار مجروحانی که رژیم اسرائیل طی 24 گذشته از سوریه پذیرا شده، در مقایسه با سال گذشته بسیار زیاد است.

اعلام این خبر از سوی رسانه‌های صهیونیستی نشانگر آن است که رژیم صهیونیستی از تروریست‌ها همه نوع حمایت می‌کند.

جنگنده‎های رژیم صهیونیستی شنبه (دیروز) با نقض حریم هوایی سوریه، پایگاه نظامی ارتش سوریه را در منطقه «تل الشعار» در ریف قنیطره بمباران کردند.

این حملات جنگنده‌های رژیم اشغالگر قدس همزمان با تلاش تروریست‌ها برای حمله به ارتش سوریه در قنیطره بود تا از این طریق بتوانند نقش چتر حمایتی تروریست را در جنوب سوریه ایفا کنند.

انتهای پیام/

 

منبع : خبرگزاری فارس

جدیدترین فیلم ها :