امروز :
شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸
::
18 ذو القعدة 1440
::
Jul-20-2019

ایرانیوز

بازتاب آخرین اخبار ایران و جهان

( منابع : خبرگزاری ها و سایت های معتبر ) درباره ما - تماس با ما - Webmaster

جدیدترین عناوین گروه ها :

رزمایش ارتش برای منطقه مایه دلگرمی بود/ آل‌سعود حرمله و بنی‌امیه زمان است

رزمایش ارتش برای منطقه مایه دلگرمی بود/ آل‌سعود حرمله و بنی‌امیه زمان است

امام جمع موقت تهران رزمایش نیروی هوایی ارتش را یک دلگرمی برای منطقه دانست و گفت: این رزمایش‌ها مایه یاس و ناامیدی برای همه کسانی است که گرفتار توهمات هستند که احیاناً یک روز قصد حمله یا آزار دارند.

به گزارش خبرنگار سیاسی سایت ایرانیوز (منبع:خبرگزاری فارس)، حجت‌الاسلام کاظم صدیقی امام جمعه موقت تهران در خطبه‌های عبادی سیاسی جمعه این هفته تهران خط امام حسین را خط عبودیت و عدالت و سربلندی توصیف کرد و اظهار داشت: ساختن با باطل و استکبار ذلت است و این خط در مقابل خط سیدالشهدا قرار دارد.

صدیقی ادامه داد: مناعت‌طبع در تحریم و غیرتحریم فرقی نمی‌کند و برخی حرف‌های جدید بعضی افراد را به اشتباه انداخته است در حالی که ملت ما ملت حسینی و عاشورایی است و 10 سال تحریم را علی‌رغم جنگ و آتش خونین تحمل کردند و خم به ابرو نیاوردند لذا مسئله تحریم باعث عقب‌نشینی ما نخواهد شد و این مسیر امام حسین نیست.

خطیب موقت تهران با اشاره به جنایت‌های آل‌سعود آنها را حرمله‌ها، بنی‌امیه و آل‌سفیان‌های زمان دانست و گفت: رژیم سعودی در یمن کودک‌کشی می‌کند و ابوجهل زمان ما شیطان بزرگ آمریکای فریبکار است.

وی با اشاره به تبلیغات سهمگین جهانی علیه انقلاب اسلامی تصریح کرد: برخی می‌گویند مگر می‌شود کسی آمریکا را نادیده بگیرد و زنده بماند در حالی که باید به آنها گفت این شما هستید که زنده نیستید و اگر باور ولایی داشتید مانند امام می‌گفتید که باید آمریکا را زیر پا له کرد.

صدیقی با اشاره به برگزاری رزمایش نیروی هوایی ارتش آن را یک نقطه  عطف برشمرد و گفت: این گونه رزمایش‌ها یک دلگرمی برای منطقه و مایه یاس و ناامیدی برای همه کسانی است که گرفتار توهمات هستند که احیانا یک روز قصد حمله یا آزار دارند.

ادامه دارد...

منبع : خبرگزاری فارس

جدیدترین فیلم ها :